Kontakt

Udělejme spolu první krok.

Náš společný první krok vás nebude stát ani korunu. Bude vás ale stát čas, a to přibližně 30 minut. Zeptám se vás na pár otázek a řeknu vám, zda vám mohu pomoci s vašimi požadavky na budoucí web.

Co umím vyřešit?

Kompletní WordPress web

Dáme spolu dohromady kompletní stránky – od základního nastavení až po finální spuštění webu, včetně e-shopu.

Bezpečnost WordPress webu

Po instalaci provedu základní nastavení redakčního systému a zabezpečím jej před útoky heckerů.

Zálohy WordPress webu

Provedu kompletí zálohu vaší prezentace běžící na redakčním systému WordPress, a to jak jednorázově, tak i v pravidelných intervalech, které potřebujete.

Kompletní řešení newsletterů

nakoduji Vám šablonu podle grafického návrhu, která bude kopatibilní se službou MailChimp. V této službe vám také pomůžu s nastavením rozesílky, autoodpovídačú či importuji/exportuji databázi kontaktů.

Jednostránkový web HTML5 / CSS3 / Bootstrap

Vytvořím vám profesionální jednostránkovou prezentaci vašeho produktu nebo služby s pomocí frameworků Bootstrap nebo HTML5/CSS3

Jak pracuji?

Od malička jsem hodně zvědavý člověk, proto se vás na začátku budu hodně vyptávat. Aby ty otázky ale dávaly smysl, potřebuji vaše odpovědi. Zároveň si na základě vlastních zkušeností vytvořím malý interní audit vašeho požadavku. A v třetí fázi vám řeknu svůj názor a pohled na věc, protože se nejen ptám, ale taky rád poskytuji zpětnou vazbu.

Proč WordPress?

– je zdarma

– má otevřenou licenci

– podporuje nastavení více jazyků

– je lehce rozšířitelný

– je bezpečný

– má jednoduché nastavení pro seo

Poslední projekty

KMZ

MS Astra

Milan Rychnovský

Běžecký klub Brno

Cena

Pokud vás zajímá cena mých služeb, bude lepší mě přímo kontaktovat. Nelze ji totiž stanovit dřív, než mi sdělíte svůj požadavek.

Pin It on Pinterest